WSPÓŁPRACA Z NAMI

CZY ODWAŻYSZ SIĘ NA SUKCES ?

CZYM JEST MLM

NA CZYM POLEGA NASZ BIZNES

 • Biznes oparty na relacjach międzyludzkich.
 • Biznes dla osób z pozytywną energią, otwartych na nawiązywanie nowych znajomości oraz lubiących ludzi.
 • Biznes, który dba o Twoją osobistą i finansową niezależność. Jesteś swoim własnym szefem. Alternatywa, bądź uzupełnienie dla pracy na etacie i powiększenie Twoich osobistych dochodów.
 • Biznes niskoinwestycyjny, który możesz zacząć w każdym momencie Twojego życia, bez względu na wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd, płeć.
 • Biznes dla każdego. Biznes dla Ciebie.

Nazywany również: biznesem sieciowym, dystrybucją wielopoziomową, network marketingiem, bądź w skrócie: MLM.

Dla innych: jedna z najgenialniejszych koncepcji ekonomicznych, jaką wymyślił człowiek.
Kwintesencja kapitalizmu, w której praca mądra, systematyczna i wytrwała nagradzana jest niezwykle hojnie, a doraźna i byle jaka – wcale. Właściwie jedyna we współczesnych realiach możliwość, by osoba w każdym wieku, wadze, wzroście i wyglądzie, bez koneksji, specjalistycznego wykształcenia i zasobów finansowych - mogła w relatywnie krótkim okresie zdobyć krąg nowych przyjaciół, kompetencje, uznanie i popularność, a przede wszystkim bardzo przyzwoite dochody, włącznie z widokami na równie zacną emeryturę. Druga (lub kolejna) szansa w życiu.
Niskoinwestycyjny sposób na własny biznes. Franchising nie tylko dla bogatych, wolność finansowa i osobista. Także możliwość życia własnym rytmem, zwiedzania świata, poznawania mnóstwa nowych i przeważnie pozytywnych ludzi.
To również zazwyczaj świetne, a przynajmniej ponadstandardowe produkty, wiedza przydatna także poza biznesem. Nierzadko też prawdziwa, szczera pasja.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa są jednakowe

Forever Living Products jest firmą o stabilnej przeszłości, potwierdzającej spójność każdej decyzji biznesowej.

Inne firmy twierdzą, że oferują takie same możliwości, jednak ważne jest, aby mieć świadomość, jakie czynniki definiują odnoszącą sukcesy firmę marketingu wielopoziomowego.

Właściciel Forever Living Products, Rex Maughan stworzył w naszej firmie możliwość funkcjonowania na wielu poziomach: klienta, sprzedawcy, kierownika, menedżera albo lidera.
Każdy, kto podpisze umowę i zrobi pierwszy zakup, ma bezpośredni dostęp do ogromnej bazy – zaplecza z którego może korzystać.
To Ty ostatecznie decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twoje przedsiębiorstwo zbudowane na bazie Forever Living Products.

Przyjrzyj się poniższym ważnym praktykom biznesowym:

 • Wysokiej jakości produkt:
  Innowacyjne produkty wysokiej jakości świadczą o wiarygodności firmy —i twojej jako Dystrybutora. Szukaj lidera rynku o potwierdzonej historii osiągnięć.
 • 43 lat doświadczeń na rynku:
  Forever Living Products istnieje na międzynarodowym rynku od 1978 roku i reprezentuje solidny management, niezachwiany (nie zmieniany od początku) biznesplan, sieć zmotywowanych dystrybutorów i doświadczonych menedżerów-liderów
 • Brak możliwości wyminięcia:
  Nikt w twojej strukturze nie powinien być awansowany wyżej niż ty. Ich awans powinien oznaczać również twój awans.
 • Brak degradacji:
  Dobry plan marketingowy pozwala Ci się zrelaksować bez obaw, że zostaniesz zdegradowany za brak aktywności.
 • Premie wypłacane od cen detalicznych:
  Premie od ceny detalicznej oznaczają więcej pieniędzy dla ciebie, Dystrybutora. Premie wypłacane od ceny hurtowej to czerwona flaga.
 • Finansowa stabilność:
  Stały rozwój jest mocnym wskaźnikiem powodzenia w przyszłości. Przeanalizuj wykresy sprzedaży i dane o obrotach za cały okres funkcjonowania firmy.
 • Trwałość:
  Im dłużej firma istnieje, tym więcej ma doświadczenia i tym bardziej jest stabilna. Szukaj firmy o co najmniej pięcioletniej historii rozwoju i solidnym zarządzaniu. Forever Living ma ponad trzydziestoletnią historię sukcesów.
 • Zróżnicowane możliwości zarobkowe:
  Kluczowym atutem bycia zaangażowanym w biznes MLM jest różnorodność możliwości, by zarabiać pieniądze. Dobra firma oferować będzie premie związane z podziałem zysków, liderstwem oraz tantiemy.
 • Produkty zużywalne:
  Dla sukcesu domowego biznesu kluczowe znaczenie ma aktywna baza klientów. A tę można zbudować tylko wyłącznie w oparciu o wysokiej jakości produkty zużywalne.
 • Międzynarodowa obecność:
  Obecność firmy na światowych rynkach obrazuje jej stabilność, rozwój i bogate doświadczenie w branży.
 • Rozległy system wsparcia:
  Twój sukces odzwierciedla sukces firmy. Dobra firma oferuje doskonałe szkolenia, seminaria, programy promocyjne i centra wsparcia.

PLAN FINANSOWY

NIEWIELKIE RYZYKO I BRAK KOSZTÓW

01

Zostań właścicielem domowego biznesu, niewiele ryzykując i zyskując nieograniczony potencjał dochodów.

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM. W takiej strukturze to Ty jesteś naszą siłą marketingową i sprzedażową. Zamiast wydawać tysiące dolarów na tradycyjne kampanie reklamowe, płacimy Tobie za to, że dzielisz się Forever Living Products z innymi. Taka struktura MLM oferuje Ci wiele korzyści, którym nie mogą dorównać tradycyjne przedsiębiorstwa.
02

Zostań właścicielem swojego własnego przedsiębiorstwa.

Twoje przeznaczenie jest w Twoich rękach. Zamiast pracować po to, by bogacił się twój szef, cała praca, którą wykonujesz przynosi faktyczne korzyści właśnie Tobie. Będziesz się cieszyć swobodą i elastycznością, jakie daje posiadanie własnego biznesu.
03

Niewielkie ryzyko i brak kosztów administracyjnych.

Założenie tradycyjnego biznesu wymaga nakładów finansowych idących w tysiące dolarów, nie mówiąc już o kredycie bankowym, którego spłata zajmie Ci dziesiątki lat. Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu z Forever Living kosztuje Cię zaledwie kilkaset dolarów. Nie musisz zatrudniać pracowników. Nie musisz myśleć o pakietach socjalnych. Nie masz kosztów administracyjnych. Wreszcie możesz zostać właścicielem własnego biznesu.
04

Brak limitu zarobków.

Zarobki w korporacjach są ograniczone przez rynkowe standardy. Z Forever Living nie ma limitu Twoich dochodów. Im ciężej pracujesz, tym więcej zarabiasz.
05

Dochód pasywny.

Być może największym atutem naszej strategii marketingu wielopoziomowego jest trwały dochód. Zawsze będziesz otrzymywać prowizję od działalności Dystrybutorów, których zapoznałeś z Forever Living, cały czas uzyskując korzyści ze swojej ciężkiej pracy.

Brak ryzyka i wielki potencjał

Zaprojektowaliśmy Forever Living, byś odniósł sukces. Niewiele ryzykujesz i zyskujesz nieograniczony potencjał. Jedyne, czego potrzebujesz, by Ci się powiodło w sposób przekraczający Twoje wyobrażenia, to pasja sukcesu.

Wykorzystajcie Państwo magię planu marketingowego Forever Living, aby powiększyć swoje obroty!
Wykonujcie zabiegi na tych produktach lub zorganizujcie sprzedaż bezpośrednią w/w produktów w swoim gabinecie, salonie itd! Wystarczy, że klient otrzyma próbkę produktu lub wykonacie Państwo zabieg przy użyciu naszych produktów, a Twój klient poprosi cię o sprzedaż tego produktu.

JAK ZOSTAĆ PRZEDSIĘBIORCĄ

CO ZROBIĆ ABY ZACZĄĆ ?

01

Korzyści wynikające ze współpracy:

 • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować.
 • Możesz być swoim własnym szefem i pracować w domu.
 • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny.
 • Możesz mieć nieunormowane godziny pracy – pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz.
02

Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności.  Forever Living nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz się wykazać jedynie ukończeniem 18-go roku życia oraz chęcią do zdobywania wiedzy o możliwościach prowadzenia własnego biznesu. Szybko i łatwo odkryjesz, jak wykorzystać posiadane zdolności oraz naszą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.
03

Co należy zrobić ?

Należy zacząć od zakupu Zestawu Startowego ( .................... ) oraz podpisać licencję z firmą Forever Living. Zestaw IBP  zawiera obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania a także licencję Forever Living dającą prawo do zakupu produktów zgodnie z założeniami planu marketingowego firmie

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

 • Jak dokładnie wygląda współpraca?
 • Na jakie zarobki mogę liczyć w firmie Forever Living ?
 • Co należy dokładnie robić?
 • Czy jest to opłacalny biznes?
 • W jaki sposób pomagamy swoim Dystrybutorom?

zadzwoń teraz:
tel. +48 607 122 636

DOŁĄCZ DO NAS

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Oferta współpracy z FLP to bezpieczny sposób na życie łączący potrzeby rynkowe z marketingiem zespołowym. Jeśli jesteś gotowy rozpocząć go teraz? Skontaktuj się z nami lub wypełni formularz kontaktowy wpisując swoje dane,a my skontaktujmy się z tobą. Pomożemy w ustaleniu Twoich celi, po to, by stworzyć twój osobisty plan rozwoju na następnych kilka miesięcy i lat.

TOP