O FIRMIE

DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY

1978

REX MAUGHAN

To pasja Rexa Maughana wobec lepszego zdrowia, wysokiej jakości produktów i finansowej wolności zainspirowała go do założenia w 1978 r. Forever Living Products. W 1978 r. Rex Maughan zaprosił bliską rodzinę i przyjaciół na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie. Podczas spotkania przedstawił nietuzinkowy plan. Chciał oferować ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie oraz pozwolić, by produkty te oraz osoby, które je wypróbują mówiły same za siebie.

1978

HISTORIA FIRMY

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca Forever Living Products jest obecnie multimiliardowym, zmieniającym ludzkie życie przedsiębiorstwem, które wytwarza i sprzedaje na całym świecie setki produktów dla zdrowia i urody. Bazując na latach doświadczeń, innowacyjnych ideach, solidnych wartościach i niezrównanej kontroli jakości Forever Living Products wciąż przeciera nowe szklaki w swojej podróży do niewyobrażalnych sukcesów. Kiedy Rex Maughan tworzył Forever Living Products wiedział, że nie jest w jego interesie poleganie na zewnętrznych podwykonawcach jeśli miał zagwarantować odpowiednią jakość swoich produktów. Dlatego nalegał na całkowitą pionową integrację Forever z własnymi plantacjami aloesu, zakładami wytwórczymi i magazynami. Dalekowzroczność Rexa umożliwia Forever kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie. Dzięki temu Forever może koncentrować się na tym, co najważniejsze… jakości, innowacyjności i najlepszych produktach na świecie.

LUDZIE, DZIĘKI KTÓRYM TO DZIAŁA

Forever Living Products jest jedyną w swoim rodzaju firmą, która zmienia ludzkie życia. Stoją za nią niesamowici liderzy, którzy wciąż ją rozwijają. Bazując na latach doświadczeń i innowacyjnych ideach prowadzą tę miliardową firmę ku niewyobrażalnym sukcesom.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

BUDOWANIE JAŚNIEJSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Prawdziwe twarze stojące za Forever Living Products to nie twarze zarządu, marketingowców, sprzedawców i techników komputerowych. To twarze ludzi, którzy wytwarzają nasze produkty, którzy używają naszych produktów i którzy wierzą w nasze produkty. W Forever Living Products wierzymy, że naszym największym dziedzictwem jest to co robimy dla innych i jak to robimy. I ROBIMY TO! Poznaj nas lepiej a zobaczysz dlaczego Forever Living Products to coś o wiele więcej niż po prostu kolejna firma.

1993

W POLSCE OD 1993 ROKU

Firma Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem aloesu, producentem innowacyjnych suplementów diety i kosmetyków na bazie aloesu. Forever Living Products jest znane już na całym świecie.

W firmie tej jest ponad 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 krajach. W Polsce firma rozwija swój potencjał od 1993 roku.

CZASY OBECNE
TOP